Субота, 14.12.2019, 21:00
Вітаю Вас Гість | RSS
Рожнятівщина футбольна (+РРФФ)
Меню сайту
Категорії розділу
Сезон 2015 [3]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 116
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites
  • Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

    Чемпіонат Рожнятівського району 2007 – 1 Ліга

    1 тур

    Рожнятів – Брошнів 1:2

    Берлоги – Ясень 3:0

    Цінева – Грабів 5:0

    Сваричів – Рівня 0:0

    Н. Струтин – Вербівка +:-

    2 тур

    Рожнятів – Рівня 1:2

    Брошнів – Берлоги 2:0

    Ясень – Цінева 3:1

    Грабів – Н. Струтин 4:1

    Вербівка – Сваричів 0:3

    3 тур

    Берлоги – Рожнятів 2:0

    Грабів – Сваричів 3:1

    Н. Струтин – Ясень 3:1

    Брошнів – Цінева 3:0

    Рівня – Вербівка 1:1

    4 тур

    Рожнятів – Вербівка 6:3

    Берлоги – Цінева 3:2

    Брошнів – Н. Струтин 2:0

    Ясень – Сваричів 0:4

    Грабів – Рівня 1:0

    5 тур

    Цінева – Рожнятів 3:3

    Н. Струтин – Берлоги 1:2

    Сваричів – Брошнів 0:2

    Вербівка – Грабів 1:3

    Рівня – Ясень -:+

    6 тур

    Рожнятів – Грабів 5:1

    Цінева – Н. Струтиин 5:2

    Берлоги – Сваричів 0:1

    Ясень – Вербівка 4:0

    Рівня – Брошнів -:+

    7 тур

    Н. Струтин – Рожнятів 3:1

    Рівня – Берлоги -:+

    Грабів – Ясень 2:1

    Брошнів – Вербівка +:-

    Сваричів – Цінева 1:1

    8 тур

    Рожнятів – Ясень 3:0

    Н. Струтин – Сваричів 0:0

    Цінева – Рівня 2:1

    Вербівка – Берлоги 2:3

    Грабів – Брошнів 1:3

    9 тур

    Сваричів – Рожнятів 5:1

    Рівня – Н. Струтин 1:0

    Вербівка – Цінева 0:2

    Грабів – Берлоги 1:3

    Брошнів – Ясень 3:1

    10 тур

    Рожнятів – Сваричів 0:5

    Н. Струтин – Рівня 0:3

    Цінева – Вербівка 3:1

    Берлоги – Грабів 6:0

    Ясень – Брошнів 1:0

    11 тур

    Ясень – Рожнятів 4:3

    Брошнів – Грабів 2:0

    Сваричів – Н. Струтин +:-

    Берлоги – Вербівка +:-

    Рівня – Цінева 2:2

    12 тур

    Рожнятів – Н. Струтин 5:1

    Берлоги – Рівня 4:0

    Вербівка – Брошнів 1:5

    Ясень – Грабів 1:0

    Цінева – Сваричів 2:1

    13 тур

    Грабів – Рожнятів 3:3

    Н. Струтин – Цінева 4:1

    Сваричів – Берлоги 2:1

    Брошнів – Рівня 6:1

    Вербівка – Ясень 3:4

    14 тур

    Сваричів – Брошнів 2:1

    Рожнятів – Цінева 1:3

    Берлоги – Н. Струтин 8:2

    Ясень – Рівня +:-

    Грабів – Вербівка +:-

    15 тур

    Сваричів – Ясень 5:1

    Брошнів – Н. Струтин 1:2

    Цінева – Берлоги 0:2

    Рівня – Грабів 1:0

    Вербівка – Рожнятів -:+

    16 тур

    Рожнятів – Берлоги 1:3

    Цінева – Брошнів 4:2

    Ясень – Н. Струтин 5:2

    Грабів – Сваричів 1:4

    Вербівка – Рівня -:+

    17 тур

    Рівня – Рожнятів 4:3

    Цінева – Ясень +:-

    Н. Струтин – Грабів 3:0

    Берлоги – Брошнів 0:1

    Сваричів - Вербівка  +:-

    18 тур

    Ясень – Берлоги -:+

    Брошнів – Рожнятів 0:0

    Грабів – Цінева 3:0

    Рівня – Сваричів 0:3

    Н. Струтин – Вербівка +:-

     

    Першість Рожнятівського району 2007 – 2 Ліга

    1 тур

    Вільхівка – Камінь 8:1

    Дуба – Креховичі  4:4

    Красне – Петранка  4:4

    Спас – В. Струтин 3:1

    Перегінське – Князівське +:-

    2 тур

    Дуба – Спас 5:3

    Креховичі – Красне 4:2

    Петранка – Вільхівка 3:2

    Камінь – Перегінське 2:7

    В.Струтин – Князівське 1:1

    3 тур

    Дуба – В. Струтин 7:3

    Красне – Спас 2:1

    Вільхівка- Креховичі 1:5

    Князівське – Камінь 3:4

    Перегінське – Петранка +:-

    4 тур

    Дуба – Красне 5:2

    Камінь – В. Струтин 4:2

    Петранка – Князівське +:-

    Креховичі – Перегінське 3:2

    Спас – Вільхівка 5:1

    5 тур

    В. Струтин – Красне 1:3

    Вільхівка – Дуба 0:2

    Перегінське – Спас 8:1

    Князівське – Креховичі 2:6

    Камінь – Петранка 1:1

    6 тур

    Петранка – В. Струтин 8:0

    Красне – Вільхівка 4:2

    Перегінське – Дуба 9:1

    Спас – Князівське 4:2

    Креховичі – Камінь 4:1

    7 тур

    В. Струтин – Вільхівка 2:2

    Перегінське – Красне6:0

    Князівське – Дуба 4:8

    Петранка – Креховичі 2:3

    Камінь – Спас 2:4

    8 тур

    Креховичі – В. Струтин 4:2

    Вільхівка – Перегінське 1:6

    Красне – Князівське 2:2

    Дуба – Камінь 9:1

    Спас – Петранка 2:3

    9 тур

    В. Струтин – Перегінське 0:6

    Князівське – Вільхівка 1:2

    Камінь – Красне 2:0

    Петранка – Дуба 4:2

    Креховичі – Спас 6:2

    10 тур

    Вільхівка – Князівське 6:3

    Красне – Камінь 2:1

    Дуба – Петранка 6:1

    Спас – Креховичі 3:1

    Перегінське – В. Струтин 5:0

    11 тур

    В.Струтин – Креховичі 1:5

    Перегінське – Вільхівка 7:0

    Петранка – Спас 2:1

    Князівське – Красне -:+

    Камінь – Дуба

    12 тур

    Вільхівка – В. Струтин 2:0

    Красне – Перегінське 1:7

    Дуба – Князівське 3:2

    Креховичі – Петранка 3:1

    Спас – Камінь +:-

    13 тур

    В. Струтин – Петранка 2:2

    Вільхівка – Красне 5:1

    Дуба – Перегінське 6:12

    Князівське – Спас 6:3

    Камінь – Креховичі  -:+

    14 тур

    Красне – В. Струтин 6:1

    Дуба – Вільхівка 4:2

    Спас – Перегінське 2:6

    Креховичі – Князівське 1:0

    Петранка – Камінь +:-

    15 тур

    Красне – Дуба 5:4

    Вільхівка – Спас 1:4

    Перегінське – Креховичі 4:1

    Князівське – Петранка 1:1

    В. Струтин – Камінь +:-

    16 тур

    Спас – Красне 4:0

    Петранка – Перегінське 1:4

    В. Струтин – Дуба+:-

    Креховичі – Вільхівка +:-

    Камінь – Князівське -:+

    17 тур

    Князівське – В. Струтин 4:2

    Спас – Дуба 4:3

    Красне – Креховичі +:-

    Вільхівка – Петранка 1:3

    Перегінське – Камінь +:-

    18 тур

    В. Струтин – Спас 2:4

    Петранка – Красне 3:1

    Креховичі – Дуба +:-

    Князівське – Перегінське +:-

    Камінь – Вільхівка -:+

     

     

    Кубок «Пролісок» 2007

    Півфінал

    Рожнятів – Цінева 1:2

    Сваричів – Вербівка 5:0

    Фінал

    Сваричів – Цінева 2:0

     

    Кубок «Золота осінь» 2007

    Попередній етап

    Креховичі – Берлоги 1:3

    В. Струтин – Грабів 1:5

    Дуба – Рожнятів 6:4

    Камінь – Сваричів 0:7

    Князівське – Цінева 2:8

    Перегінське – Рівня +:-

    «Пулька»

    Сваричів – Цінева 3:1

    Берлоги – Дуба +:-

    Грабів – Перегінське +:-

    Цінева – Сваричів 1:1

    Грабів – Берлоги 0:3

    Фінал

    Сваричів – Берлоги 3:0

     

    Суперкубок району

    Брошнів – Сваричів 2:2 (4:5)

    Copyright MyCorp © 2019