Субота, 14.12.2019, 19:51
Вітаю Вас Гість | RSS
Рожнятівщина футбольна (+РРФФ)
Меню сайту
Категорії розділу
Сезон 2015 [3]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 116
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites
  • Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

    Кубок Золота осінь» 2008

    1 етап

    Дуба – Сваричів 0:2

    Вільхівка – Цінева 3:4

    Князівське – Перегінське 3:4

    Лоп’янка – Рівня 3:4

    Красне – Берлоги 4:0

    Спас – Креховичі 4:5

    Рожнятів – Н. Струтин 3:2

    Камінь – Петранка 2:1

    В. Струтин – Ясень +:-

    2 етап

    Сваричів – Петранка 3:1

    Перегінське – В. Струтин +:-

    Рівня – Сваричів 0:3

    Рожнятів – Перегінське 0:0 (2:4)

    Фінал

    Сваричів – Перегінське 2:0

    Локатир Св.,Лотакир С.

     

    Чемпіонат Рожнятівського району 2008 – 1 Ліга

    1 тур

    Креховичі – Брошнів 2:3

    Перегінське – Берлоги 2:2

    Рівня – Сваричів 0:1

    Н. Струтин – Ясень 1:2

    2 тур

    Креховичі – Н. Струтин 0:2

    Сваричів – Перегінське 1:1

    Берлоги – Брошнів 1:1

    Цінева – Рівня 4:1

    3 тур

    Берлоги – Креховичі 1:1

    Перегінське – Цінева  2:1

    Сваричів – Брошнів 1:3

    Рівня – Ясень -:+

    4 тур

    Брошнів – Цінева 6:0

    Н. Струтин – Рівня 5:0

    Сваричів – Берлоги 3:1

    Ясень – Перегінське 5:1

    5 тур

    Сваричів – Креховичі 4:0

    Ясень – Брошнів 2:0

    Берлоги – Цінева 1:1

    Перегінське – Н. Струтин 3:3

    6 тур

    Креховичі – Рівня 4:0

    Ясень – Берлоги 3:1

    Цінева – Сваричів 1:0

    Брошнів – Н. Струтин 1:1

    7 тур

    Цінева – Креховичі 0:0

    Берлоги – Н. Струтин 3:2

    Перегінське –Рівня +:-

    Сваричів – Ясень +:-

    8 тур

    Креховичі – Перегінське 2:2

    Н. Струтин – Сваричів 0:1

    Рівня – Брошнів 0:3

    Ясень – Цінева 2:5

    9 тур

    Перегінське – Брошнів 0:2

    Берлоги – Рівня 4:1

    Ясень – Креховичі 3:1

    Н. Струтин – Цінева 1:3

    10 тур

    Креховичі – Ясень 2:0

    Брошнів – Перегінське 2:1

    Цінева – Н. Струтин 4:0

    Рівня – Берлоги 2:2

    11 тур

    Сваричів – Н. Струтин 3:1

    Брошнів – Рівня 3:1

    Цінева – Ясень 7:1

    Перегінське – Креховичі +:-

    12 тур

    Креховичі – Цінева 5:0

    Н. Струтин – Берлоги 2:4

    Рівня – Перегінське 1:0

    Ясень – Сваричів 1:4

    13 тур

    Креховичі – Сваричів 0:1

    Брошнів – Ясень 4:1

    Цінева – Берлоги 7:2

    Н. Струтин – Перегінське 1:3

    14 тур

    Рівня – Креховичі 4:2

    Берлоги – Ясень 1:1

    Сваричів – Цінева 2:1

    Н. Струтин – Брошнів 2:1

    15 тур

    Цінева – Брошнів 0:0

    Рівня – Н. Струтин 3:0

    Берлоги – Сваричів 0:6

    Перегінське – Ясень 7:1

    16 тур

    Креховичі – Берлоги 2:2

    Цінева – Перегінське 1:2

    Брошнів – Сваричів 0:0

    Ясень – Рівня 1:1

    17 тур

    Н. Струтин – Креховичі 4:3

    Перегінське – Сваричів 3:4

    Брошнів – Берлоги 0:1

    Рівня – Цінева 2:1

    18 тур

    Брошнів – Креховичі -:+

    Берлоги – Перегінське 2:2

    Сваричів – Рівня -:+

    Ясень – Н. Струтин 7:2


     

    Чемпіонат  Рожнятівського району 2008 – 2 Ліга

    1 тур

    Камінь – Дуба 2:4

    Вільхівка – Красне 0:2

    Вербівка – Лоп’янка 3:3

    Петранка – В. Струтин 8:2

    Князівське – Спас -:+

    2 тур

    Вербівка – Рожнятів 2:4

    Дуба – Лоп’янка 4:2

    Петранка – Камінь 7:0

    Спас – В. Струтин 9:3

    Красне – Кнзівське 6:1

    3 тур

    Рожнятів – Дуба 3:2

    Лоп’янка – Петранка 0:2

    Камінь – Спас 0:2

    В. Струтин – Красне 2:3

    Князівське – Вільхівка 1:3

    4 тур

    Дуба – Вербівка 3:1

    Петранка – Рожнятів 4:3

    Спас – Лоп’янка 2:4

    Красне – Камінь 2:1

    Вільхівка – В. Струтин 5:2

    5 тур

    Вербівка – Петранка 1:1

    Рожнятів – Спас 6:2

    Лоп’янка – Красне 2:1

    Камінь – Вільхівка 4:1

    В. Струтин – Князівське 5:2

    6 тур

    Петранка – Дуба 2:1

    Красне – Рожнятів 3:3

    Вільхівка – Лоп’янка 2:1

    Князівське – Камінь 5:3

    Спас – Вербівка 0:0

     

    7 тур

    Дуба – Спас 4:2

    Вербівка – Красне 2:1

    Рожнятів – Вільхівка 4:0

    Лоп’янка – Князівське 8:0

    Камінь – В. Струтин 4:1

    8 тур

    Спас – Петранка 0:3

    Красне – Дуба 2:9

    Вільхівка – Вербівка 4:0

    Князівське – Рожнятів 2:3

    В. Струтин – Лоп’янка 0:4

    9 тур

    Дуба – Вільхівка 2:0

    Вербівка – Князівське 6:1

    Рожнятів – В. Струтин 4:0

    Лоп’янка – Камінь 6:2

    Петранка – Красне +:-

    10 тур

    Красне – Спас 6:7

    Вільхівка – Петранка 3:0

    Князівське – Дуба 3:3

    В. Струтин – Вербівка 3:2

    Камінь – Рожнятів 1:2

    11 тур

    Вербівка – Камінь 3:0

    Дуба – В. Струтин 7:4

    Рожнятів – Лоп’янка 2:1

    Петранка – Князівське 4:1

    Вільхівка – Спас 3:0

    12 тур

    Лоп’янка – Рожнятів 3:2

    Спас – Вільхівка 1:1

    Камінь – Вербівка 1:2

    В. Струтин – Дуба -:+

    Князівське – Петранка 0:5

    13 тур

    Спас – Красне 4:0

    Петранка – Вільхівка 1:0

    Дуба – Князівське 1:0

    Вербівка – В. Струтин 4:2

    Рожнятів – Камінь 4:0

    14 тур

    Красне – Петранка 2:0

    Вільхівка – Дуба 6:1

    Князівське – Вербівка 3:2

    В. Струтин – Рожнятів 1:3

    Лоп’янка – Камінь +:-

    15 тур

    Петранка – Спас 1:1

    Дуба – Красне 10:2

    Вербівка – Вільхівка 1:2

    Рожнятів – Князівське 3:0

    Лоп’янка – В. Струтин 9:4

    16 тур

    Спас – Дуба 3:2

    Вільхівка – Рожнятів 1:2

    В. Струтин – Камінь 6:1

    Красне – Вербівка +:-

     Лоп’янка – Князівське +:-

    17 тур

    Дуба – Петранка 2:0

    Вербівка – Спас 2:4

    Рожнятів – Красне 10:0

    Лоп’янка – Вільхівка 3:0

    Камінь – Князівське 0:2

    18 тур

    Спас – Рожнятів 0:3

    Князівське – В. Струтин 1:2

    Лоп’янка – Красне +:-

    Петранка – Вербівка +:-

    Вільхівка – Камінь +:-

    19 тур

    Вербівка – Дуба 1:1

    Рожнятів – Петранка 0:2

    Лоп’янка – Спас 6:3

    Камінь – Красне 5:1

    В. Струтин – Вільхівка 7:0

    20 тур

    Дуба – Рожнятів 0:3

    Лоп’янка – Петранка 1:1

    Вільхівка – Князівсбке 3:0

    Красне – В. Струтин 1:4

    Спас – Камінь +:-

    21 тур

    В. Струтин – Спас +:-

    Князівське – Красне 8:1

    Рожнятів – Вербівка +:-

    Лоп’янка – Дуба +:-

    Камінб – Петранка +:-

    22 тур

    Красне – Вільхівка 4:0

    Петранка – В. Струтин 1:1

    Спас – Князівське +:-

    Лоп’янка – Вербівка +:-

    Дуба – Камінь +:-


    Copyright MyCorp © 2019