Субота, 14.12.2019, 20:01
Вітаю Вас Гість | RSS
Рожнятівщина футбольна (+РРФФ)
Меню сайту
Категорії розділу
Сезон 2015 [3]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 116
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites
  • Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

    Чемпіонат Рожнятівського району 2009 - 1 Ліга

    1 тур

    Сваричів - Лоп’янка 2:1

    Брошнів - Рожнятів 1:2

    Креховичі - Цінева 2:2

    Рівня - Перегінське 2:2

    Берлоги - Ясень 0:1

    2 тур

    Лоп’янка - Берлоги  1:1

    Сваричів - Брошнів  1:0

    Цінева - Рожнятів  1:1

    Перегінське - Креховичі  8:3

    Ясень - Рівня 5:1

    3 тур

    Брошнів – Лоп’янка 2:1

    Сваричів – Цінева 1:0

    Рожнятів – Перегінське 0:2

    Креховичі – Ясень 0:2

    Рівня – Берлоги 1:1

    4 тур

    Лоп’янка - Рівня 3:1

    Ясень - Рожнятів 1:0

    Берлоги - Креховичі 3:1

    Цінева - Брошнів  1:1

    Перегінське - Сваричів  0:0

    5 тур

    Цінева – Лоп’янка 1:1

    Брошнів – Перегінське 3:0

    Сваричів – Ясень 5:0

    Рожнятів – Берлоги 2:0

    Креховичі – Рівня 0:2

    6 тур

    Лоп’янка – Креховичі 2:1

    Перегінське – Цінева 3:2

    Ясень – Брошнів 2:1

    Берлоги – Сваричів 1:3

    Рівня – Рожнятів 2:1

    7 тур

    Перегінське - Лоп’янка 4:0

    Цінева - Ясень 3:3

    Брошнів - Берлоги  3:1

    Сваричів - Рівня 0:1

    Рожнятів - Креховичі +:

    8 тур

    Лоп’янка - Рожнятів  1:2

    Ясень - Перегінське 1:4

    Берлоги - Цінева 2:2

    Рівня - Брошнів 4:0

    Креховичі - Сваричів 1:4

    9 тур

    Ясень - Лоп’янка 3:0

    Перегіське - Берлоги 5:1

    Цінева - Рівня  0:1

    Брошнів - Креховичі  4:2

    Сваричів - Рожнятів  5:2


    10 тур

    Лоп’янка – Ясень 1:3

    Берлоги – Перегінське 0:0

    Рівня – Цінева 3:3

    Креховичі – Брошнів 2:2

    Рожнятів – Сваричів 3:1

    11 тур

    Рожнятів – Лоп’янка 1:0

    Перегінське – Ясень 2:0

    Цінева – Берлоги 0:3

    Брошнів – Рівня 1:2

    Сваричів – Креховичі 12:1

    12 тур

    Лоп’янка – Перегінське 2:2

    Ясень – Цінева 4:1

    Берлоги – Брошнів 3:1

    Рівня – Сваричів 0:3

    Креховичі – Рожнятів 1:5

    13 тур

    Креховичі – Лоп’янка 0:10

    Цінева – Перегінське 2:8

    Брошнів – Ясень 1:1

    Сваричів – Берлоги 2:1

    Рожнятів – Рівня 1:2

    14 тур

    Лоп’янка – Цінева 7:0

    Перегінське – Брошнів 3:2

    Берлоги – Рожнятів 2:2

    Рівня – Креховичі  5:0

    Ясень – Сваричів 1:2

    15 тур

    Рівня – Лоп’янка 4:1

    Креховичі – Берлоги 1:1

    Брошнів – Цінева 1:2

    Рожнятів – Ясень 2:1

    Сваричів – Перегінське 0:1

    16 тур

    Лоп’янка – Брошнів 3:0

    Цінева – Сваричів 2:4

    Перегінське – Рожнятів 2:1

    Берлоги – Рівня 1:3

    17 тур

    Берлоги – Лоп’янка 4:4

    Брошнів – Сваричів 0:2

    Рожнятів – Цінева 1:2

    Креховичі – Перегінське 2:10

    18 тур

    Лоп’янка – Сваричів 2:3

    Рожнятів – Брошнів 1:3

    Цінева – Креховичі 8:0

    Перегінське – Рівня 3:0

    Першість Рожнятівського району 2009 - 2 Ліга

    1 тур

    Ріпне – Сл. Рівнянська  1:0

    Перегінське-2 - Петранка 2:2

    Дуба - Камінь  9:0

    Вільхівка - Князівське 2:2

    Вербівка - Спас 2:2

    Красне - В. Струтин 0:2

    2 тур

    Сл. Рівнянська - Н. Струтин  0:2

    Петранка - Ріпне 9:1

    Камінь - Перегінське-2  0:3

    Князівське - Дуба 1:6

    Вербівка - В. Струтин 1:2

    Спас - Вільхівка +:-

    3 тур

    Н. Струтин – Петранка 2:1

    Ріпне – Камінь 1:1

    Перегінське – 2 – Князівське 5:1

    Дуба – Спас 4:1

    Вільхівка – В. Струтин 1:1

    Вербівка – Красне 1:3

    4 тур

    Петранка - Сл. Рівнянська  6:0

    Камінь - Н. Струтин -:+

    Князівське - Ріпне 3:2

    Спас - Перегінське-2 3:2

    Дуба - В. Струтин 2:0

    Красне - Вільхівка  4:2

    5 тур

    Сл. Рівнянська – Камінь 2:1

    Н. Струтин – Князівське +:-

    Ріпне – Спас 1:3

    Перегінське - 2 – В. Струтин  1:0

    Дуба – Красне 7:1

    Вільхівка – Вербівка 3:1

    Тур

    Камінь – Петранка 0:6

    Князівське – Сл. Рівнянська -:+

    Спас – Н. Струтин 1:4

    Ріпне – В. Струтин 4:1

    Красне – Перегінське – 2 0:0

    Вербівка – Дуба 0:1

    7 тур

    Сл. Рівнянська - Спас  3:6

    Н. Струтин - В. Струтин 4:2

    Ріпне - Красне 6:1

    Вербівка - Перегінське-2  2:1

    Дуба - Вільхівка 2:1

    Петранка - Князівське +:-

    8 тур

    Князівське - Камінь 4:2

    Спас - Петранка 3:4

    В. Струтин - Сл. Рівняньська 0:0

    Красне - Н. Струтин 0:0

    Вербівка - Ріпне 3:1

    Перегінське – 2 - Вільхівка  +:-

    9 тур

    Петранка - В. Струтин 1:3

    Сл. Рівнянська - Красне 0:0

    Н. Струтин - Вербівка 6:1

    Ріпне - Вільхівка 1:0

    Дуба - Перегінське-2  3:0

    Камінь – Спас 1:3

    10 тур

    Спас - Князівське  5:1

    В. Струтин – Камінь  5:1

    Красне – Петранка 1:2

    Вербівка – Сл. Рівнянська 4:2

    Вільхівка – Н. Струтин 2:1

    Дуба – Ріпне 2:1

    11 тур

    Князівське – В. Струтин 1:4

    Красне – Камінь 1:0

    Петранка – Вербівка 4:0

    Сл. Рівнянська – Вільхівка 0:3

    Н. Струтин – Дуба 2:4

    Ріпне – Перегінське – 2 1:4

    12 тур

    В. Струтин – Спас 1:1

    Красне – Князівське 8:0

    Вербівка – Камінь 3:1

    Петранка – Вільхівка 4:1

    Дуба – Сл. Рівнянська 8:0

    Перегінське – 2 – Н. Струтин 3:2

    13 тур

    Спас – Красне 5:1

    Князівське – Вербівка 5:2

    Камінь – Вільхівка 0:4

    Петранка – Дуба 3:1

    Сл. Рівнянська – Перегінське – 2  1:6

    Н. Струтин – Ріпне 6:1

    14 тур

    Ріпне – Н. Струтин 3:2

    Перегінське – 2 – Сл. Рівнянська 1:1

    Дуба – Петранка 1:0

    Вербівка – Князівське 8:1

    Вільхівка – Камінь 7:1

    Красне – Спас 0:3

    15 тур

    В. Струтин – Князівське 8:1

    Камінь - Красне 1:5

    Вербівка – Петранка 0:4

    Вільхівка – Сл. Рівнянська 4:0

    Дуба – Н. Струтин 7:1

    Перегінське – 2 – Ріпне +:-

    16 тур

    Князівське – Спас 5:2

    Камінь – В. Струтин 1:2

    Петранка – Красне 4:2

    Сл. Рівнянська – Вербівка 0:7

    Н. Струтин – Вільхівка 2:2

    Ріпне – Дуба 1:2

    17 тур

    Н. Струтин – Перегінське – 2 3:1

    Сл. Рівнянська – Дуба 0:3

    Вільхівка – Петранка 2:2

    Камінь –Вербівка 3:6

    Князівське – Красне 4:4

    Спас – В. Струтин 2:1

    18 тур

    В. Струтин – Петранка 0:0

    Красне – Сл. Рівнянська 2:0

    Вербівка – Н. Струтин 1:3

    Вільхівка – Ріпне 6:1

    Перегінське – 2 – Дуба 2:1

    Спас – Камінь +:-

    19 тур

    Камінь – Князівське 7:1

    Петранка – Спас 1:2

    Сл. Рівнянська – В. Струтин 1:3

    Н. Струтин – Красне +:-

    Ріпне – Вербівка +:-

    Вільхівка – Перегінське – 2 1:0

    20 тур

    Петранка – Камінь +:-

    Сл. Рівнянська – Князівське 2:0

    Н. Струтин – Спас 3:0

    В. Струтин – Ріпне 2:0

    Перегінське – 2 – Красне 7:3

    Дуба – Вербівка 8:2

    21 тур

    В. Струтин – Н. Струтин 2:3

    Спас – Сл. Рівнянська 9:1

    Князівське – Петранка 2:10

    Вільхівка – Дуба 2:0

    Перегінське – 2 – Вербівка +:-

    Красне – Ріпне +:-

    22 тур

    Камінь – Сл. Рівнянська 3:0

    Князівське – Н. Струтин 1:4

    Спас – Ріпне 12:1

    В. Струтин – Перегінське – 2 1:0

    Красне – Дуба 1:7

    Вербівка – Вільхівка 1:2

    23 тур

    Сл. Рівнянська – Петранка 2:1

    Н. Струтин – Камінь 5:0

    Ріпне – Князівське 1:1

    Перегінське – 2 – Спас 0:1

    В. Струтин – Дуба 0:2

    Вільхівка – Красне 3:0

    24 тур

    Петранка – Н. Струтин 3:1

    Камінь – Ріпне 0:1

    Князівське – Перегінське – 2 0:3

    В. Струтин – Вільхівка 1:2

    Красне – Вербівка 0:3

    25 тур

    Ріпне – Петранка 2:3

    Перегінське – 2 – Камінь 5:0

    В. Струтин – Вербівка 2:1

    Вільхівка – Спас 3:2

    Н. Струтин – Сл. Рівнянська +:-

    Дуба – Князівське +:-

    26 тур

    Сл. Рівнянська – Ріпне 0:1

    Петранка – Перегінське – 2 3:0

    Камінь – Дуба 1:2

    Князівське – Вільхівка 1:2

    Спас – Вербівка 3:4

    В. Струтин – Красне +:-

    Кубок «Пролісок» 2009

    «Пулька»

    Сваричів – Рожнятів 1:1 (8:9)

    Петранка – Лоп’янка 2:1

    Рожнятів – Петранка 0:0 (4:2)

    Рівня – Цінева 0:2

    Перегінське – Н. Струтин 2:2 (4:2)

    Цінева – Перегінське 2:2 (5:4)

    Фінал

    Рожнятів – Цінева 1:1 (4:3)

     

    Суперкубок району

    Сваричів – Перегінське 1:1(3:4)

     

    Кубок «Золота осінь» 2009

    1 етап

    Князівське – Н. Струтин 2:12

    Красне – Петранка 1:4

    Перегінське – 2 – Сваричів  1:3

    Небилів – Рівня 2:2 (5:4)

    В. Струтин – Рожнятів 2:3

    Сл. Рівнянська – Брошнів 2:3

    Вербівка – Дуба 2:3

    Спас – Креховичі 6:0

    Рожнятів – 2 – Цінева 2:1

    Камінь – Перегінське 0:9

    Ріпне – Берлоги 1:3

    2 етап

    Вільхівка – Спас 0:2 (-:+)

    Рожнятів – Перегінське 0:3 (0:4)

    Рожнятів – 2 – Петранка 0:1 (2:8)

    Дуба – Сваричів 2:0 ( 0:4)

    Небилів – Н. Струтин 2:3 (0:1)

    Брошнів – Берлоги 2:0 (3:1)

    «Пулька»

    Н. Струтин – Петранка 1:1

    Перегінське – Н. Струтин 6:1

    Петранка – Перегінське 0:0

    Сваричів – Брошнів 1:0

    Спас – Сваричів 0:1

    Фінал

    Сваричів – Перегінське 2:1

    Copyright MyCorp © 2019