Субота, 14.12.2019, 19:50
Вітаю Вас Гість | RSS
Рожнятівщина футбольна (+РРФФ)
Меню сайту
Категорії розділу
Сезон 2015 [3]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 116
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites
  • Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

    Чемпіонат Рожнятівського району 2010 – 1 Ліга

    1 тур

    Н. Струтин – Рівня 2:1

    Петранка – Рожнятів 1:0

    Дуба – Лоп’янка 5:2

    Креховичі – Берлоги 1:2

    Цінева – Брошнів 0:1

    2 тур

    Рівня – ФК Перегінське 3:1

    Рожнятів – Н. Струтин 2:1

    Петранка – Лоп’янка 1:1

    Берлоги – Дуба 2:1

    Брошнів – Креховичі +:-

    3 тур

    ФК Перегінське – Рожнятів 5:0

    Н. Струтин – Лоп’янка 1:1

    Петранка – Берлоги 0:1

    Дуба – Брошнів 1:2

    Креховичі – Цінева 2:5

    4 тур

    Рожнятів – Рівня 2:4

    Лоп’янка –ФК Перегінське 4:3

    Берлоги – Н. Струтин 0:2

    Брошнів – Петранка 1:3

    Цінева – Дуба 3:1

    5 тур

    Рівня – Лоп’янка 2:3

    ФК Перегінське – Берлоги 1:1

    Н. Струтин – Брошнів 1:0

    Петранка – Цінева 4:2

    Дуба – Креховичі 2:3

    6 тур

    Лоп’янка – Рожнятів 5:1

    Берлоги – Рівня 2:0

    Брошнів – ФК Перегінське 3:0

    Цінева – Н. Струтин 1:1

    Креховичі – Петранка 1:0

    7 тур

    Рожнятів – Берлоги 1:2

    Рівня – Брошнів 1:2

    ФК Перегінське – Цінева 1:2

    Н. Струтин – Креховичі 2:0

    Петранка – Дуба 3:0

    8 тур

    Берлоги – Лоп’янка 0:1

    Брошнів – Рожнятів 7:0

    Цінева – Рівня 7:0

    Креховичі – ФК Перегінське 1:3

    Дуба – Н. Струтин 2:3

    9 тур

    Лоп’янка – Брошнів 1:0

    Рожнятів – Цінева 0:1

    Рівня – Креховичі 2:1

    ФК Перегінське – Дуба 4:1

    Н. Струтин – Петранка 0:2

    10 тур

    Брошнів – Берлоги 2:2

    Цінева – Лоп’янка 7:0

    Креховичі – Рожнятів 1:0

    Дуба – Рівня 5:2

    Петранка – ФК Перегінське 2:3

    11 тур

    Берлоги – Цінева 0:1

    Лоп’янка – Креховичі 5:2

    Рожнятів – Дуба 5:3

    Рівня – Петранка 2:1

    ФК Перегінське – Н. Струтин 2:1

    12 тур

    Цінева – Берлоги 2:1

    Креховичі – Лоп’янка 1:1

    Дуба – Рожнятів 8:3

    Петранка – Рівня 2:1

    Н. Струтин – Перегінське 4:3

    13 тур

    Берлоги – Брошнів 1:1

    Лоп’янка – Цінева 2:1

    Рожнятів – Креховичі 1:2

    Рівня – Дуба 1:0

    ФК Перегінське – Петранка 3:4

    14 тур

    Брошнів – Лоп’янка 2:2

    Цінева – Рожнятів 5:2

    Креховичі – Рівня 2:2

    Дуба – ФК Перегінське 4:2

    Петранка – Н. Струтин 6:1

    15 тур

    Лоп’янка – Берлоги 2:2

    Рожнятів – Брошнів 2:6

    Рівня – Цінева 4:5

    ФК Перегінське – Креховичі +:-

    Н. Струтин – Дуба 1:2

    16 тур

    Берлоги – Рожнятів 2:3

    Брошнів – Рівня 3:1

    Цінева – ФК Перегінське 4:3

    Креховичі – Н. Струтин 1:3

    Дуба – Петранка +:-

    17 тур

    Рожнятів – Лоп’янка 0:2

    Рівня – Берлоги 4:0

    ФК Перегінське – Брошнів 3:4

    Н. Струтин – Цінева 0:6

    Петранка – Креховичі 5:1

     18 тур

    Лоп’янка – Рівня 4:1

    Берлоги – ФК Перегінське 2:0

    Цінева – Петранка 0:2

    Креховичі – Дуба 4:1

    Брошнів – Н. Струтин 2:1

    19 тур

    Рівня – Рожнятів 0:3

    ФК Перегінське – Лоп’янка 3:2

    Н. Струтин – Берлоги 0:0

    Петранка – Брошнів 0:0

    Дуба – Цінева 0:3

    20 тур

    Рожнятів – ФК Перегінське 2:1

    Лоп’янка – Н. Струтин 4:2

    Берлоги – Петранка 2:2

    Брошнів – Дуба 3:0

    Цінева – Креховичі 3:1

    21 тур

    Н. Струтин – Рожнятів 1:2

    Лоп’янка – Петранка 2:1

    Креховичі – Брошнів 0:0

    Дуба – Берлоги +:-

    ФК Перегінське – Рівня 4:5

    22 тур

    Рівня – Н. Струтин 2:2

    Рожнятів – Петранка 3:3

    Лоп’янка – Дуба 7:1

    Берлоги – Креховичі 2:3

    Брошнів – Цінева 2:1

    Кубок «Пролісок» 2010

    Лоп’янка – В. Струтин 3:0

    Рожнятів – Брошнів 0:1

    Рівня – Сваричів 1:6

    Перегінське – 2 – Сл. Рівнянська 4:1

    Вільхівка – Дуба 0:1

    Петранка – Берлоги 3:0

    «Пулька»

    Дуба – Петранка 1:0

    Петранка – Перегінське -2 1:2

    Перегінське – 2 – Дуба 2:0

    Сваричів – Лоп’янка 2:0

    Лоп’янка – Брошнів 0:1

    Брошнів – Сваричів 0:2

    Фінал

    Сваричів – Перегінське – 2 1:0

    Марчук С.

    Кубок Рожнятівського району 2010

    Небилів – Дуба 4:1

    «Лімниця» - Брошнів 3:3 (6:7)

    Грабів – Н. Струтин 1:2

    Сл. Рівнянська –Цінева 0:1

    Вербівка – Сваричів 0:8

    Ріпне – Креховичі 2:4

    Красне – Петранка 3:11

    Закерничне – Берлоги 0:5

    Рожнятів -2 – ФК Перегінське 0:3

    Дуба – 2 – Рожнятів 3:5

    В. Струтин – Рівня (1:3)

    Спас – Лоп’янка -:+

    2 етап

    Рівня – Креховичі 4:0 (1:1)

    Рожнятів – Сваричів 1:9 (-:+)

    Цінева – Н. Струтин 2:1 (1:2) по пен. 6:7

    Брошнів – Лоп’янка 0:1 (0:1)

    Небилів – Петранка 1:1 (4:2)

    ФК Перегінське – Берлоги +:- (+:-)

    3 етап

    Рівня – Сваричів 0:0

    Цінева – Небилів  0:3

    ФК Перегінське – Рівня +:-

    Лоп’янка – Цінева 3:1

    Сваричів – ФК Перегінське +:-

    Небилів – Лоп’янка +:-

    Фінал

    Небилів – Сваричів 4:2

    Брицький Р.,Попадюк Р.,Подвійний Р.,Чічак А. – Волощук В.

    Суперкубок Рожнятівського району 2010

    Сваричів – ФК Перегінське 4:3

     

    Першість Рожнятівського району 2010 – 2 Ліга

    1 тур

    Вільхівка – Грабів 1:3

    «Лімниця» – Закерничне 8:0

    Небилів – В. Струтин 4:3

    Сл. Рівнянська – Ріпне 1:0

    Красне – Вербівка 1:4

    2 тур

    Вільхівка – Спас 3:1

    «Лімниця» - Грабів 2:3

    В. Струтин – Закерничне 7:0

    Ріпне – Небилів 1:1

    Вербівка – Сл. Рівнянська 0:1

    3 тур

    Спас – «Лімниця» 0:5

    В. Струтин – Грабів 3:5

    Закерничне – Ріпне 2:1

    Небилів – Вербівка 3:1

    Сл. Рівнянська – Красне 1:1

    4 тур

    «Лімниця» - Вільхівка 1:0

    В. Струтин – Спас 1:2

    Ріпне – Грабів 0:5

    Вербівка – Закерничне 3:2

    Красне – Небилів 0:6

    5 тур

    Вільхівка- В. Струтин 2:1

    Спас – Ріпне 3:3

    Вербівка – Грабів 2:1

    Закерничне – Красне 3:1

    Небилів – Сл. Рівнянська 2:1

    6 тур

    «Лімниця» - В. Струтин 5:2

    Ріпне – Вільхівка 0:5

    Вербівка – Спас 1:2

    Красне – Грабів 0:6

    Сл. Рівнянська – Закерничне 4:1

    7 тур

    Ріпне –«Лімниця» 3:3

    Вільхівка – Вербівка 2:1

    Спас – Красне 5:0

    Сл. Рівнянська – Грабів 3:0

    Закерничне – Небилів 2:4

    8 тур

    Ріпне – В. Струтин 1:0

    «Лімниця» - Вербівка 4:0

    Сл. Рівнянська – Спас 1:3

    Небилів – Грабів 8:4

    Красне – Вільхівка +:-

    9 тур

    В. Струтин – Вербівка1:2

    Красне – «Лімниця» 0:3

    Вільхівка – Сл. Рівнянська 0:2

    Спас – Небилів 1:1

    Закерничне – Грабів 2:4

    10 тур

    Вербівка – Ріпне 4:3

    Красне – В. Струтин 2:1

    «Лімниця» - Сл. Рівнянська 1:0

    Небилів – Вільхівка 5:0

    Закерничне – Спас 0:1

    11 тур

    Ріпне – Красне 2:1

    В. Струтин – Сл. Рівнянська 3:3

    Небилів – «Лімниця» 1:0

    Вільхівка – Закерничне 4:1

    Спас – Грабів 0:1

    12 тур

    Красне – Ріпне 6:2

    Сл. Рівнянська – В. Струтин 0:1

    «Лімниця» - Небилів 1:0

    Закерничне – Вільхівка 3:2

    Грабів – Спас 2:0

    13 тур

    Ріпне – Вербівка  1:1

    В. Струтин – Красне 6:0

    Сл. Рівнянська – «Лімниця» 3:3

    Вільхівка – Небилів 0:6

    Спас – Закерничне 2:0

    14 тур

    Вербівка - В. Струтин 2:0

    «Лімниця» - Красне +:-

    Сл. Рівнянська – Вільхівка 2:4

    Небилів  - Спас 2:0

    Грабів - Закерничне 5:0

    15 тур

    В. Струтин - Ріпне  1:0

    Вербівка - «Лімниця»  0:5

    Спас - Сл. Рівнянська  3:1

    Грабів - Небилів  2:1

    Вільхівка - Красне +:-

    16 тур

    «Лімниця» - Ріпне 4:0

    Вербівка - Вільхівка 2:0

    Красне - Спас -:+

    Грабів - Сл. Рівнянська 2:1

    Небилів - Закерничне 9:0

    17 тур

    В. Струтин - «Лімниця» 1:1

    Вільхівка - Ріпне 5:1

    Спас - Вербівка 1:1

    Грабів - Красне +:-

    Закерничне - Сл. Рівнянська 3:1

    18 тур

    В. Струтин - Вільхівка- 2:1

    Ріпне - Спас 3:3

    Грабів - Вербівка 2:1

    Красне - Закерничне – 3:1

    Сл. Рівнянська - Небилів – 2:1

    19 тур

    Вільхівка - «Лімниця» 3:3

    Спас - В. Струтин  1:4

    Грабів - Ріпне +:-

    Закерничне - Вербівка +:-

    Небилів - Красне +:-

     

    20 тур

     «Лімниця» - Спас +:-

    Грабів - В. Струтин  4:0

    Ріпне - Закерничне 3:0

    Вербівка - Небилів 2:6

    Красне - Сл. Рівнянська +:-

    21 тур

    Спас - Вільхівка  1:1

    Грабів - «Лімниця» 2:0

    Закерничне - В. Струтин  2:2

    Небилів - Ріпне +:-

    Сл. Рівнянська - Вербівка 0:1

    22 тур

    Грабів – Вільхівка 6:1

    Закерничне - «Лімниця» 1:5

    В. Струтин – Небилів 0:3

    Ріпне - Сл. Рівнянська +:-

    Вербівка – Красне +:-

    Copyright MyCorp © 2019