П`ятниця, 07.05.2021, 09:12
Вітаю Вас Гість | RSS
Рожнятівщина футбольна (+РРФФ)
Меню сайту
Категорії розділу
Сезон 2015 [3]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 123
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites
  • Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0
    Головна » 2020 » Липень » 22 » Другий реєстраційний період - закрито.
    23:10
    Другий реєстраційний період - закрито.

    17 липня закінчився термін дії другого реєстраційного періоду у ЄІБД. До вашої уваги повний список усіх переходів гравців команд-учасниць ЧР.

    Команда

    Прийшли

    Пішли

    Фк Сливки

    Гринчак Ілля («Хутровик»-юн Тисмениця) Мигович Василь («Ніка» Ів. – Франківськ)

     

    Фк Суходіл

    Тринчук Андрій А. («Карпати» Брошнів-Осада) Бігун Дмитро, Дяків Віктор, Гавриляк Богдан (всі «Зоря» Берлоги)  Матіщук Михайло

    Лузгін Кирило («Ватра» Корнів)

    «Бережниця» Петранка

    Неспляк Олександр, Рендзяк Іван, Стефанюк Василь

     

    «Зоря» Берлоги

    Бреславський Василь, Гумен Олег, Зіняк Зіновій, Лаврів Андрій, Мельник Любомир, Саган Андрій (обидва «Карпати»-юн Брошнів-Осада)

    Бігун Дмитро, Дяків Віктор, Гавриляк Богдан (всі Фк Суходіл) 

    «Карпати» Дуба

    Астапов В’ячеслав, Бендак Роман, Гомзяк Андрій, Єник Віктор, Люльчак Захар («Лімниця» П.) Романюк Владислав

     

    «Лімниця» Перегінське

    Ганцюк Андрій, Зозук Андрій, Мельникович Руслан («Карпати»-юн Брошнів-Осада) Скрипка Олег, Тринчук Микола

    «Люльчак Захар («Карпати» Дуба)

    «Лімниця» Ясень

    Гладій Владислав, Надрага Василь (обидва «Козацький острів»-юн Чорнолізці) Гринчак Юрій, Фединяк Василь

     

    «Оболонь» Брошнів

    Атаманчук Василь (Фк Сваричів) Косар Михайло, Косар Назарій («Карпати»-юн, Брошнів-Осада) Кравецький Олександр, Шатанський Андрій, Шнайдер Василь

    Дорош Роман (Фк Хриплин) Олексишин Назар (Фк Студінка)

    «Сівка» Креховичі

    Бойко Андрій, Котовус Іван, Котоус Віталій, Пакула Андрій, Федорович Володимир («Прикарпаття»-U19, Ів. – Франківськ)

     

    Фк Сваричів

    Рабуцький Денис («Ніка-Вовчинець»-юн, Ів. – Франківськ), Федишин Микола

    Атаманчук Василь («Оболонь» Брошнів)

     

    Переглядів: 456 | Додав: Дракі:) | Рейтинг: 5.0/1
    Всього коментарів: 0
    avatar
    Copyright MyCorp © 2021