• Статистика

Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0
    Головна » 2015 » Листопад » 29 » ФК "Горгани" Рожнятів володар кубка "Золота осінь" 2015
    18:12
    ФК "Горгани" Рожнятів володар кубка "Золота осінь" 2015

Сьогодні 29.11.15 в селі Цінева відбувся фінальний поєдинок кубка "Золота осінь" 2015. За цей трофей боролися "срібні" призери чемпіонату та першості Рожнятівського району в 1 та 2 Лізі.

Протягом поєдинку точилась практично рівна боротьба. Обидві команди велику увагу приділили обороні власних воріт. Протягом першої 45-ти хвилинки команди створили по одному гострому моменту, в яких надійно зіграли воротарі.

На 53-ї хвилині все ж таки відбулося взяття воріт команди з Крехович. Після невпевненої гри Дранчука, голом відзначився Стасів Роман. Рожнятів дещо заволодів ініціативою, яку і втілив у 2 забитий м'яч. З штрафного відзначився Неспляк Святослав. Варто знову ж таки акцентувати увагу на невпевненість у діях "Джугі". На 73 хв. вилучення за неспортивну поведінку отримав Капраль Євген. Після цього команди заграли активніше в атаці, але до завершення матчу забитих м'ячів глядачі більше не побачили. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу "Горган" - 2:0.

Голова Рожнятівської районної федерації футболу Іван Шикеринець привітав, та нагородив пам'ятними призами арбітрів фінального матчу.

Також була ногороджена команда -фіналіст

А переможець цього матчу отримав з рук голови такий бажаний трофей - кубок "Золота осінь" 2015.