• Статистика

Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0
    Головна » 2017 » Березень » 5 » ФК Петранка - чемпіон Рожнятівського району з міні футболу сезону 2016/17 р.
    16:08
    ФК Петранка - чемпіон Рожнятівського району з міні футболу сезону 2016/17 р.

Чемпіонат району з міні-футболу - завершено. На сьогодні було заплановано провести два поєдинки, які мали визначити всіх призерів чемпіонату. Але з незрозумілих причин господарі майданчика, рожнятівські "Горгани" нез'явились на матч проти ФК Перегінське. Всі присутні дивувались рішенню футболістів "Горган", похвальних відгуків такий поступок невикликав у нікого. Таким чином команда ФК Перегінське автоматично стала бронзовим призером.

Фіналісти з'явились обоє.  І сам поєдинок розпочався без "розкачки". Уже на третій хвилині кращий бомбардир Петранки - Пуляк Мар'ян відзначився першим своїм забитим м'ячем у цьму матчі. На 5-ій хвилині забив уже і Пуляк Володимир. Такий початок зовсім непригнітив брошнівчан і вони почали більш активно наступати на ворота Петранки. На 9-ій петранківські футболісти обрізались біля свого штрафного майданчика, чим і скористались меблевики, гол на рахунку Кондура Володимира. Команди нескидали темп, і до закінчення першого тайму рахунок був 3:2 на користь Петранки. Дубль оформив Пуляк Мар'ян, а за брошнівчан відзначився Капраль Євген.

Початок другого тайму проходив під диктовку "Меблевика", і в середині тайму це принесло свої "плоди", одна з чергових атак привела до взяття воріт, 3:3. Точним ударом відзначився Семчук Ярослав. Інтрига в матчі стала ще більшою, і всі уже заговорили про серію післяматчевих шестиметрових ударів. Але у гравців на полі були свої плани. Вирішальний-переломний момент стався на 36 хвилині, Семчук Ярослав невлучив у ворота з декількох метрів. Сильний удар прийняла на себе поперечина воріт. Через хвилину уже спрацювало неписане футбольне правило, гравці Петранки провели швидку атаку, яку точним ударом завершив Мар'ян Пуляк. "Меблевик" випустив 5-го польового гравця, але користі їм це непренесло, гравці Петранки забили ще два м'ячі у порожні ворота. Фінальний свисток зафіксував перемогу Петранки з рахунком 6:3.

Церемонія нагородження розпочалась з вручення статуетки кращому бомбардиру чемпіонату - Семчуку Ярославу з команди "Меблевик" Брошнів. На рахунку Ярослава 39 забитих м'ячів.

ФК Перегінське як уже зазначалось отримала бронзові нагороди.

Капітан "Меблевика" отримав "срібні" медалі та кубок за зайняте 2-ге місце.

Грамоти, медалі, кубок та звання "Чемпіон Рожнятівського району з міні-футболу" сезону 2016/17 року отримала команда ФК Петранка.

ФК Петранка - "Меблевик" - 6:3

Неділя. 5 березня. 13:00. Майданчик смт Рожнятів. 250 глядачів.

Голи: Пуляк Мар'ян (3;13;38;40) Пуляк Володимир (5;39) - Кондур Володимир (9) Капраль Євген (16) Семчук Ярослав (30)

ФК Петранка: Алтунін В., Шпак Р., Пуляк М., Пуляк В., Стефурак М., Микитчук І., Багрій В., Кульчицький Т., Фіняк І., Лаврів С.

"Меблевик" Брошнів-Осада: Капраль Є., Михайлишин П., Михайлишин М., Кондур В., Лагойда Т., Семчук Я., Залозний С.

Судді: Рибчак М. Цюпа В.

Переглядів: 1319 | Додав: Дракі:) | Рейтинг: 5.0/4