Користувачів: 0
    Головна » 2016 » Серпень » 25 » ФК Суходіл - володар Кубка Незалежності 2016
    08:16
    ФК Суходіл - володар Кубка Незалежності 2016

24 серпня відбувся фінальний матч розіграшу кубка району. Проходив він як зазвичай на рожнятівському стадіоні «Колос». А зустрічались у цьому поєдинку команди з Брошнева та Суходолу.

Щодо самого матчу, то він розпочався з "розвідувальних" дій обидвох команд. Гра виглядала рівною, і гол який суходільська команда забила на 13 хвилині - виглядав як мінімум неочікуваним. Під час виносу м'яча зі свого штрафного майданчика, брошнівські футболісти помилились, непідстрахувавши один одного. На підборі опинився Ковельський Ігор,  який сходу, потужним ударом вколотив круглого у ворота, які захищав Івасютин Андрій. Брошнів намагався заволодіти ініціативою, але досвідчені гравці Суходолу впевнено відбивалися і дуже часто створювали небезпечні контратаки. Перший тайм закінчився з мінімальною перевагою номінальних господарів – ФК Суходіл. На другий тайм Брошнів вийшов «заряженим» і уже на 47 хвилині змогли зрівняти рахунок. Добре розіграна атака закінчилась влучним ударом кращого бомбардира команди – Барановського Віктора. Після цього взяття воріт команди знову на зустрічних курсах атакували ворота одна одної. А на 66-ій хвилині Ковельський Ігор чітко реалізував призначений арбітром штрафний удар.  2:1 на користь «горягів». Всі спроби  гравців «Оболоні» змінити результат матчу виявились марними. І фінальний свисток арбітра матчу зафіксував перемогу ФК Суходолу.

Голова РРФФ Іван Шикеринець привітав усіх присутніх з святом, відзначив хорошу, змістовну гру команд. І приступив до нагородження учасників матчу, спочатку були нагородженні судді які обслуговували  фінальний поєдинок.

Також пам’ятною статуеткою був відзначений кращий бомбардир розіграшу кубка району.

Обидві команди нагороджені пам’ятними грамотами, медалями. А капітан команди ФК Суходіл – Курч Віталій підняв над головою почесний трофей.

Кубок Незалежності 2016 - Фінал.

"ФК Суходіл" - "Оболонь" Брошнів - 2:1

24.08.2016, 14:00. Рожнятів, Стадіон "Колос". 1000 глядачів, +28°C, оцінка поля – 4

Арбітри: Любомир Римарчук, Рибчак Михайло, Цюпа Віктор.

ФК Суходіл: Халус П., Юзьв'як В., Трусевич В., Ільків Ю., Ковельський І., Кутняк І., Сенкевич Я., Яцик С., Курч В.(Тріщ С., 80), Шумський В., Семкулич Н.,

Запасні: Кузьмин А., Пилипів О., Курч М., Ільків М.

"Оболонь" Брошнів: Івасютин А., Чоповдя В.(Михайлишин П., 83), Жаровський О., Перейма В., Барановський В., Дорош Р., Пилипів Т.(Гуцул В.,  80), Мельниченко М., Гаврилюк В.(Волошинович З., 67), Винник В., Харів Н. (Кондур В., 46)

Запасні: Курташ Л., Семчук Р.

Голи: 1:0 - Ковельський Ігор; 1:1 - Барановський Віктор; 2:1 - Ковельський Ігор.

Попередження: Юзьв'як В., Трусевич В., Шумський В., Курч В., Яцик С. - Пилипів Т., Чоповдя В.