Користувачів: 0
    Головна » 2019 » Серпень » 20 » ФК Сваричів - другий рік поспіль володар Суперкубку Рожнятівського району!
    23:15
    ФК Сваричів - другий рік поспіль володар Суперкубку Рожнятівського району!

У неділю, 18 серпня матчем між Чемпіоном та володарем Кубка району - ФК Сваричів та віце-чемпіоном району, командою "Оболонь" Брошнів стартував черговий футбольний сезон.

Вперше матч за Суперкубок було проведено в Берлогах, де зібралося чимало вболівальників. Які і стали свідками чергового тріумфу ФК Сваричів. Нажаль інтриги в матчі не вийшло, уже на 50 секунді  у воротах Брошнева забитим м'ячем відзначився Стасів Роман. Нажаль уже через декілька хвилин автого до свого пасиву записав Проців Володимир, який головою зрізав м'яч у свої ворота. Дублем відзначився і капітан сваричівців - Марчук Степан. Забивши перший м'яч уже в компенсований арбітром час до першого тайму, а другий одразу ж після виходу команд на другий тайм. Тим самим остаточно деморалізувавши суперника. На 59-ій хвилині недопоміг гостям і одинадцятиметровий удар, Гаврилюк Володимир незміг перграти з "позначки" напевно одного із найтитулованіших гравців рожнятівщини - Дутчака Олега. Натомість сваричівці не зупинились та зусиллями Русаля Валерія і Сеничака Михайла довели рахунок до непристойного 6:0. Але брошнівцям все ж таки вдалося відквитати бодай два м'ячі у розконцентрованого суперника. Голи Гаврилюка Володимира та Кажука Назара встановили остаточний рахунок "на табло" - 6:2.

Рожнятівська районна федерація вітає тренерський штаб, представників та вболівальників команди ФК Сваричів з завоюванням чергового трофею та бажає подальших успіхів у новому сезоні!

Суперкубок Рожнятівського району. Берлоги.

ФК Сваричів - "Оболонь" Брошнів - 6:2

ФК Сваричів : - Дутчак О., Волковецький С., Рибчак Ю., Жолобак Р. ( Колтик Є., 59 хв ) Локатир Л.  ( Рибчак Є., 63 хв ) Локатир О. ( Дзундза Д., 75 хв ) Русаль В. ( Рибчак О., 66 хв ) Савчук О., Стасів Р. ( Рибчак В. 74 хв ) Марчук С., Курташ М.

"Оболонь" : - Федорищак Н., Залозний С. ( Сопель Д., 74 хв ) Ткач В., Кажук Н., Пилипів Т., Дорош Р., Івахнюк В., Проців В., Дорош Р., Гаврилюк В., Лунів В., Барановський В.

голи: Стасів Роман ( 1 хв ) Проців Волоимир ( аг, 15 хв ) Марчук Степан ( 45+1, 52 хв ) Русаль Валерій ( 63 хв ) Сеничак Михайло ( 70 хв ) - Гаврилюк Володимир ( 80 хв ) Кажук Назар ( 84 хв )

Нереалізований 11-метровий удар - Гаврилюк Володимир ( 59 хв )

Попередження : Волковецький С. ( 44 хв ) - Пилипів Т. ( 87 хв )