Користувачів: 0
    Головна » 2018 » Серпень » 14 » ФК Сваричів - володар Суперкубку Рожнятівського району!
    00:50
    ФК Сваричів - володар Суперкубку Рожнятівського району!

Новий футбольний сезон на Рожнятівщині - стартував. Вкотре стартував він (сезон) матчем за суперкубок. У якому зійшлись дві кращі команди району за підсумками минулого сезону, "Лімниця" стала чемпіоном, а ФК Сваричів - володарем кубку району.

Варто відзначити що і даний матч викликав інтерес у вболівальників яких зібралось на рожнятівському "Колосі" значно більше ніж на більшій частині матчів УПЛ, але то таке.

Сам матч розпочався досить жваво, і уже на 5-ій хвилині Марчук Степан скориставшись помилкою захисників, та невдало вибравшим позицію воротарем забив свій перший гол у цьому матчі. Сваричівські контролювали гру та створювали небезпечні атаки на ворота "Лімниці". Перегінчани ж за відсутності великої кількості своїх ключових гравців змушені були відсиджуватись у захисті та задовільнялись контратаками. Під завісу першого тайму голом відзначився Локатир Любомир, вдало зігравши головою у воротарському майданчику перегінчан після подачі з кутового. Перший тайм так і закінчився з рахунком 2:0 на користь ФК Сваричів.

Другий тайм неприніс ніяких змін у грі "Лімниці" а після низки втрачених гольових нагод, перегінчани взагалі розклеїлись та отримали у свої ворота ще два м'ячі, дубль до свого активу записав Степан Марчук та ще один гол забив Русаль Валерій.

Фінальний свисток зафіксував розгромну перемогу ФК Сваричів з рахунком 4:0.

Кращем гравцем матчу було визнано автора двох м'ячів - Марчука Степана. За що Степан і отримав свою нагороду. Пам'ятними медалями також відзначили і бригаду арбітрів цього матчу.

Грамоту та медалі отримали гравці "Лімниці" - команди учасника матчу за Суперкубок Рожнятівського району.

А переможець отримав грамоту, медалі та Суперкубок. Який здійняв над своїми руками капітан ФК Сваричів.

Рожнятівська районна федерація вітає тренерський штаб, представників та вболівальників команди ФК Сваричів з завоюванням чергового трофею та бажає подальших успіхів.

Зазначимо також що саме команда з Сваричева представлятиме наш район у розіграші КЧМРО старт якого запланому уже в кінці цього місяця.

Суперкубок Рожнятівського району. Рожнятів, стадіон "Колос".

ФК Сваричів : "Лімниця" Перегінське - 4:0

голи: Марчук Степан (5, 57 хв) Локатир Любомир (37хв) Русаль Валерій (81хв)

Арбітр: Римарчук Любомир, асистенти арбітра: Цюпа Віктор, Кісілюк Борис.

ФК Сваричів: Дутчак О., Волковецький С., Романишин М., Семчук В., Локатир Л., Савчук О., Рибчак Б., Волощук А., Русаль В., Дзундза Д, ( Курташ М.) Марчук С. (Сеничак М.)

"Лімниця" Перегінське: Мельник А., Соломчак П., Липай А., Семко Р., Волошин В., Рошко Р., Кулик Р., Семкович Д., Матуляк І., Семкович М., Писар М. (Глинка О.)

Попередження: Рибчак Б. (68хв)