П`ятниця, 07.05.2021, 09:01
Вітаю Вас Гість | RSS
Рожнятівщина футбольна (+РРФФ)
Меню сайту
Категорії розділу
Сезон 2015 [3]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 123
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites
  • Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0
    Головна » 2020 » Липень » 2 » Календар матчів ЧР. Друге коло.
    21:19
    Календар матчів ЧР. Друге коло.

    Календар Чемпіонату Рожнятівського району з футболу, сезон 2019/20 р.р. Друге коло.

     

    14  тур. 28.06.20.

    Фк Сваричів – «Карпати» Дуба - 7:0

    Фк Спас – Фк Суходіл - 0:2

    «Лімниця» Перегінське – Фк Сливки - 4:3

    «Оболонь» Брошнів – «Лімниця» Ясень - 3:2

    «Бережниця» Петранка – «Сівка» Креховичі - 0:6

    «Зоря» Берлоги – пропускає тур.

    15 тур. 05.07.20.

    «Оболонь» Брошнів – Фк Сваричів - 0:2

    «Сівка» Креховичі – «Зоря» Берлоги - 3:2

    «Бережниця» Петранка – Фк Суходіл - 0:8

    «Карпати» Дуба – Фк Спас - 3:0

    Фк Сливки – «Лімниця» Ясень - 1:1

    «Лімниця» Перегінське – пропускає тур.

     

    07.07.20. – матчі ¼ фіналу КР.

     

    16 тур. 12.07.20.

    Фк Сваричів – Фк Спас

    «Сівка» Креховичі – «Лімниця» Перегінське

    «Бережниця» Петранка – «Карпати» Дуба

    Фк Суходіл – «Зоря» Берлоги

    «Оболонь» Брошнів – Фк Сливки

    «Лімниця» Ясень – пропускає тур.

     

    16.07.20. – матчі ½ фіналу КР.

     

    17  тур. 19.07.20.

    Фк Спас – «Оболонь» Брошнів

    Фк Сваричів – «Бережниця» Петранка

    «Лімниця» Ясень – «Сівка» Креховичі

    Фк Суходіл – «Лімниця» Перегінське

    «Карпати» Дуба – «Зоря» Берлоги

    Фк Сливки – пропускає тур.

    18 тур. 26.07.20.

    «Лімниця» Перегінське – «Карпати» Дуба

    «Лімниця» Ясень – Фк Суходіл

    «Бережниця» Петранка – Фк Спас

    «Зоря» Берлоги – Фк Сваричів

    Фк Сливки – «Сівка» Креховичі

    «Оболонь» Брошнів – пропускає тур.

    19 тур. 02.08.20.

    «Оболонь» Брошнів – «Бережниця» Петранка

    «Лімниця» Перегінське – Фк Сваричів

    Фк Спас – «Зоря» Берлоги

    Фк Суходіл – Фк Сливки

    «Карпати» Дуба – «Лімниця» Ясень

    «Сівка» Креховичі – пропускає тур.

    20 тур. 09.08.20.

    Фк Спас – «Лімниця» Перегінське

    «Сівка» Креховичі – «Оболонь» Брошнів

    Фк Сваричів – «Лімниця» Ясень

    «Зоря» Берлоги – «Бережниця» Петранка

    Фк Сливки – «Карпати» Дуба

    Фк Суходіл – пропускає тур.

    21  тур. 16.08.20.

    «Зоря» Берлоги – «Оболонь» Брошнів

    Фк Сливки - Фк Сваричів

    «Лімниця» Ясень – Фк Спас

    «Сівка» Креховичі – Фк Суходіл

    «Лімниця» Перегінське – «Бережниця» Петранка

    «Карпати» Дуба – пропускає тур.

     

    19.08.20. – Фінал КР.

     

    22 тур. 23.08.20.

    «Зоря» Берлоги – «Лімниця» Перегінське

    «Карпати» Дуба – «Сівка» Креховичі

    Фк Суходіл – «Оболонь» Брошнів

    «Бережниця» Петранка – «Лімниця» Ясень

    Фк Сливки – Фк Спас

    Фк Сваричів – пропускає тур.

    23 тур. 27.08.20.

    Фк Сваричів – «Сівка» Креховичі

    «Лімниця» Перегінське – «Оболонь» Брошнів

    Фк Сливки – «Бережниця» Петранка

    «Карпати» - Фк Суходіл

    «Лімниця» Ясень – «Зоря» Берлоги

    Фк Спас – пропускає тур.

    24 тур. 30.08.20.

    «Оболонь» Брошнів – «Карпати» Дуба

    «Сівка» Креховичі – Фк Спас

    Фк Сваричів – Фк Суходіл

    «Лімниця» Ясень – «Лімниця» Перегінське

    «Зоря» Берлоги – Фк Сливки

    «Бережниця» Петранка – пропускає тур.

     

     

    Переглядів: 729 | Додав: Дракі:) | Рейтинг: 5.0/1
    Всього коментарів: 0
    avatar
    Copyright MyCorp © 2021