Вівторок, 28.09.2021, 01:14
Вітаю Вас Гість | RSS
Рожнятівщина футбольна (+РРФФ)
Меню сайту
Категорії розділу
Сезон 2015 [3]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 123
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites
  • Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0
    Головна » 2016 » Грудень » 26 » Міні-футбол. Результати матчів 2-го туру.
    23:19
    Міні-футбол. Результати матчів 2-го туру.
    До вашої уваги результати матчів 2 туру чемпіонату району з міні-футболу.
    1 Група (смт Рожнятів)
    "Горгани" Рожнятів - "Горгани-юн" Рожнятів - 16:4
    (Корпан Богдан (3) Мор Захар (5) Пастухов Ігор (4) Волощук Володимир (3) Яремчук Назар - Семотюк Андрій, Тулубінский Андрій (2) Тимків Богдан)
    В. Струтин - "Прикарпатя" - 2:4
    (Михно Тарас Цебер Олександр - Курташ Михайло (2) Стасів Роман, Рибчак Борис)
    Спас - Лоп'янка - 2:9
    (Максимів Назар, Марків Дмитро - Лешко Василь (5) Дзудзило Ігор (2) Гавриш Роман (2))
     
    Група 2 (смт Брошнів-Осада)
    "Меблевик" Брошнів - Креховичі - 6:1
    (Семчук Ярослав (4) Михайлишин Роман, Капраль Євген - Локатир Олег)
    Петранка-3 - Рівня - 0:13
    (Стефанюк Василь (3) Бузуляк Юрій (2) Шнайдер Василь (8)
    Брошнів-село - Н. Струтин - матч перенесено.
     
    Група 3 (с Цінева)
    Цінева - Дуба - 10:0
    (Дяків Олександр (4) Денисюк Назар (3) Креховецький Станіслав (2) Вовчук Віталій)
    Рівня-2 - Петранка - 2:8
    (Чван Василь, Чван Микола - Пуляк Мар'ян (3) Пуляк Володимир (2) Микитчук Іван, Кульчицький Тарас, Стефурак Микола)
    Петранка-2 - Берлоги - 1:2
    (Шпак Іван - Поташник Олександр, Семчук Василь)
     
    Група 4 (смт Перегінське)
    "Ветерани" Перегінське - "Лімниця" Перегінське - 3:15
    (Волошин Микола (3) - Кулик Роман (6) Соломчак Петро, Семко Роман (2) Волошин Василь (2) Глинка Олег, Семкович Микокла (3))
    Закреничне - ФК Перегінске - 0:10
    (Галата Віталій (2) Зозук Петро (2) Здерко Руслан (2) Рошко Роман (2) Семкович Дмитро, Кісіль Роман (аг))
    Небилів - Сливки - 4:2
    (Осадчук Микола (3) Фединяк Василь - Бацур Олег, Гнатів Андрій)
     
    У зв'язку з некоректною роботою програми - турнірні таблиці будуть подані пізніше.
    Переглядів: 1058 | Додав: Дракі:) | Рейтинг: 5.0/1
    Всього коментарів: 0
    avatar
    Copyright MyCorp © 2021