Користувачів: 0
    Головна » 2018 » Червень » 8 » Огляд фінального матчу.
    20:28
    Огляд фінального матчу.

Вчора, сьомого червня відбувся фінальний матч кубку району з футболу. Поєдинок однозначно став окрасою всього сезону. Хоч і на таблі брошнівського стадіону напротязі всіх 120 хвилин світилися «нулі».

Матч проходив на зустрічних курсах і в дуже високому темпі. Обидві команди ще в першому таймі змарнували по декілька нагод для взяття воріт. В деяких моментах виручали воротарі а в деяких каркас воріт. Нічого в приниціпі незмінилось і в другому таймі. Високий темп, різкі переходи з оборони в атаку, змарновані момент Марчука Степана, Рибчака Бориса, Матуляка Івана. Ключовим міг/чи все ж таки став момент на 75 хвилині. За порушення правил в штрафному майданчику, у ворота Сваричева був призначений одинадцятиметровий удар.  Пробивати який взявся Матуляк, але реалізація підвела Івана і він пробив повз ворота. Основний час так і завершився внічию.

Згідно регламенту – два додаткові тайми по 15-хв. Обидві команди втомились та почали більше порушувати правила, побільшало роботи у лікаря, судоми зводили м’язи гравців обидвох команд. Та команди все ж таки продовжували атакувати ворота одна одної, найнебезпечнішу нагоду змарнув Мельник Олександр, який з декількох метрів пробив значно вище воріт. Додатковий час також завершився внічию, 0:0.

У післяматчевих одинадцятиметрових ударах добре проявили себе воротарі. У перегінської команди влучними ударами відзначились Соломчак і Зозук Петро, натомість незмогли переграти Дутчака Олега – Соломчак Ярослав, Люклян Олег і Здерко Руслан. За ФК Сваричів забивали – Савчук Олег, Романишин Михайло та Тренчук Роман. Рибчак Борис і Марчук Степан свої шанси змарнували.

Тож фінальний свисток арбітра матчу зафіксував перемогу ФК Сваричів з рахунком 3:2.