11.04.21. Неділя. КР. 1/4 фіналу.

Фк Спас - "Колос" Цінева - 0:5

( Локатир Олег, Дяків Віктор, Кузьмин Олександр, Халусяк Василь (2) )

Фк Сваричів - "Лімниця" Перегінське - 0:0*

*При рахунку 0:0 гравці команди "Лімниця" Перегінське у знак незгоди з рішенням арбітра зійшли з поля.

"Бережниця" Петранка - "Оболонь" Брошнів - 1:8

( Попович Назарій - Романюк Олександр (4) Локатир Олег (2) Катаман Владислав, Гуцул Денис )

"Зоря" Берлоги - Фк Сливки - 1:2

( Бедрак Тарас - Корда Андрій (2) )

Стали відомі 3 ( і 4 команда на 99%) учасники півфіналу КР.

Цінівчани на виїзді декласували Спас. Брошнівчани розгромили "Бережницю" на їхньому ж полі. Цікавий матч відбувся в Берлогах, де місцева "Зоря" приймала Фк Сливки. Інтрига у матчі збереглась практично до завершення поєдинку, під завісу другого таймі гості все ж таки змогли забити 2, і як виявилось згодом - переможний м'яч.

Та все ж таки найцікавішого, принаймі за "афішою" матчу очікували вболівальники у Сваричеві. Де місцева команда приймала одвічного суперника - "Лімницю" з Перегінського. Та нажаль, глядачі побачили тільки 16 хвилин цього протистояння. Саме на шістнадцятій хвилині арбітр продемонстрував гравцю гостей червону картку за позбавлення суперника очевидної можливості взяття воріт. З таким рішенням арбітра команда не погодилась і зійшла з поля.

Слід також відзначити некоректну поведінку представників перегінчан, які після матчу пошкодили автівку арбітра матчу. Нажаль такі випадки не прикрашають наш футбол.

Стосовно ж долі конкретного матчу - то вирішуватиметься вона на засіданні КДК, яке відбудеться у вівторок.