Користувачів: 0
    Головна » 2021 » Травень » 23 » Результати матчів 13-го туру ЧР.
    19:35
    Результати матчів 13-го туру ЧР.

Сьогодні були зіграні три матчі 13-го туру Чемпіонату району. Нагадаємо що, вчора представники команди "Бережниця" Петранка повідомили керівництво РРФФ про зняття з розіграшу. Таким чином цінівському "Колосу" сьогодні зараховано технічну перемогу - +:-.

Такі ж перемоги отримають і всі наступні суперники "Бережниці".

Щодо інших матчів, то слід відзначити що, вони були результативними - перегінська "Лімниця" розгромила вдома Спас, на тому ж стадіоні Сливки також розгромно перемогли Дубу.

Центральним матчу туру однозначно можна було вважати поєдинок у Брошневі-селі. Де гравці "Оболоні" приймали Сваричів. Уже в першому таймі вболівальники побачили сім забитих м'ячів - 4:3 на користь господарів. Другий тайм вийшов значно нуднішим - тільки один м'яч залетів у сітку воріт. Це сваричівці змогли встановити паритет у рахунку - 4:4. На цьому і закінчили матч.

Зрозуміло що, результат цього протистояння тільки на користь Ціневи. Яка і надалі одноосібно очолює турнірну таблицю.

23.05.21. Неділя. ЧР. 13 тур.

Фк Сливки - "Карпати" Дуба - 8:1

( Гнатів Ростислав (3) Годованець Тарас (3) Галата Віталій, Мигович Василь - Шумей Тарас )

"Колос" Цінева - "Бережниця" Петранка - +:-

"Лімниця" Перегінське - Фк Спас - 6:0

( Надрага Микола (3) Депутат Станіслав, Волошин Василь, Кос Юрій )

"Оболонь" Брошнів - Фк Сваричів - 4:4

( Романюк Олександр, Гаврилюк Володимир, Опайнич Мирон (2) - Марчук Степан (2) Локатир Олег, Савчук Олег )