Головна » 2021 » Червень » 6 » Результати матчів 15-го туру.
    22:15
    Результати матчів 15-го туру.

Цінівський "Колос" наближається до чемпіонства.

У матчі 15-го туру відбулося очне протистояння двох претендетів на звання Чемпіона району. Матч викликав великий інтерес збоку вболівальників, яких зібралась чимала кількість на місцевому стадіоні в Ціневі. Щодо самого поєдинку то розпочався він з обопільних атак суперників. І уже на 8-ій хвилині, після подачі з флангу, влучним ударом відзначився Лунів Василь. Команди продовжували демонструвати комбінаційний футбол, доводити атаки до ударів по воротах, але забитих м'ячів вболівальники більше так і не побачили. Другий тайм проходив за схожим сценарієм, з мінімальною перевагою гостей, і грамотними діями захисників господарів. На завершальний штурм воріт "Колоса" виходив і сваричівський воротар Дутчак Олег. Але на загальний результат це не вплинуло - 1:0 на користь господарів. Після цієї перемоги ціневчани відірвалися від Сваричева на шість очок. І за думкою великої кількості вболівальників практично гарантували собі чемпіонство.

А от гравцям Сваричева ще прийдеться боротися і за срібло, адже після сьогоднішньої перемоги над Спасом, до них впритул наблизилися Сливки. Доречі, ці команди зустрічаються між собою в наступному турі.

Камбек видала сьогодні "Лімниця", поступаючись після першого тайму "Оболоні", перегінчани все ж змогли здобути переконливу перемогу над принциповим суперником - 3:1.

06.06.21. Неділя. ЧР. 15 тур.

"Колос" Цінева - Фк Сваричів - 1:0

( Лунів Василь )

Фк Сливки - Фк Спас - 5:0

( Мигович Василь (2), Галата Віталій, Смик Віталій, Годованець Тарас )

9 "Карпати" Дуба 13 0 0 13 18 76 0

Щодо бомбардирів, то тут затишшя, лідерство й надалі утримують Марчук Степан та Халусяк Василь які в цьому турі не відзначалися абитими м'ячами.