• Статистика

Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0
    Головна » 2020 » Листопад » 1 » Результати матчів 6-го туру. Сваричів зрівнюється з Ціневою.
    19:06
    Результати матчів 6-го туру. Сваричів зрівнюється з Ціневою.

Центральний матч 6-го туру, який проходив у Сваричеві закінчився мінімальною перемогою більш досвідченішої команди. Господарі з перших хвилин заволоділи ініціативою, створили декілька небезпечних моментів біля воріт ціневчан. Які у сьогоднішньому матчі виглядали розконсентрованими. Неладилась гра у основного забивного дуету "Колосу" - Якиміва та Халусяка. Сваричівці ж продовжували атакувати ворота які захищав Халус Петро. На 37-ій хвилині простріл з флангу замкнув Романишин Михайо. Як виявилось - цей м'яч став єдиним та вирішальним у цьому матчі. У лругому таймі ситуація на полі не змінилась, сваричівські футболісти мали ще декілька нагод збільшити рахунок у матчі, але у воротах Ціневи надійно діяв уже згадуваний Халус Петро. Тож підсумковий рахунок матчу 1:0 на користь Фк Сваричів. Після сьогоднішнього поєдинку команди зрівнялися за набраними очками, але у Сваричева ще є матч в запасі.

Брошнів вдома також мінімально переміг ще донедавна грізну перегінську "Лімницю". Яка дослова зійшла з поля, за декілька хвилин до закінчення матчу.

Чергову перемогу здобули і Сливки, перегравши в гостях Спас.

Берлоги на виїзді перемогли аутсайдера - "Бережницю".