Четвер, 29.02.2024, 16:40
Вітаю Вас Гість | RSS
Рожнятівщина футбольна (+РРФФ)
Меню сайту
Категорії розділу
Сезон 2015 [3]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 123
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites
  • Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0
    Головна » 2016 » Вересень » 15 » Трансфери 2016. 2 Ліга.
    21:29
    Трансфери 2016. 2 Ліга.

    Раніше ми уже побачили трансфери 1 Ліги, зараз вашій увазі 2 Ліга.

     

    Команда

    Прийшли

    Пішли

    «Бережниця» Петранка

    -

     

    -

    «Карпати» В. Струтин

    Бачкур Назарій Васильович, Дуров Ростислав  Мар’янович (без команди)

    Пушкар Олег Дмитрович, Урядко Володимир Вікторович (Рожнятівська ДЮСШ)

    «Карпати» Дуба

    Гладун Сергій Валерійович, Дакус Сергій Васильович, Зизда Ярослав Васильович, Циган Віталій Романович (без команди)

    -

    «Колос» Вербівка

    Боринець Андрій Михайлович, Бузуляк Юрій Валерійович, Мердух Петро Богданович, Побережник Мар’ян Ярославович, Тимків Богдан Анатолійович (без команди)

    Миндюк Володимир Іванович («Штурм» Камінь/Рівня)

    «Лімниця» Ясень

    Василинюк Микола Олексійович, Мудрий Іван Петрович (без команди)

    -

    «Прикарпаття» Рожнятів

    Асріян Карлен Рачікович («Сокіл» Іванівка/Ясеновець) Денисюк Назар Васильович («Хутровик» Тисмениця) Коневич Марко Михайлович, Рибчак Олександр Васильович , Рибчак Борис Васильович (ФК Сваричів –юн.) Локатир Любомир Михайлович («Зоря» Берлоги) Пастухов Ігор Васильович («Горгани» Рожнятів) Рибчак Євген Петрович ,  Тріщ Сергій Павлович (ФК Суходіл)

    -

    «Сокіл» Іванівка/Ясеновець

    Рудий Віталій Володимирович, Стасюк Назар Володимирович (без команди)

    Асріян Карлен Рачікович («Прикарпаття» Рожнятів) Тимків Богдан Миколайович (Рожнятівська ДЮСШ)

    ФК Грабів

    -

    -

    ФК Сливки

    -

    Лавришин Павло Ігорович («Хутровик» – юн. Тисмениця)

    ФК Спас

    Курч Віталій Михайлович (ФК Суходіл) Онім Іван Андрійович, Приймак Тарас Петрович (без команди)

    Галуга Василь Васильович (Рожнятівська ДЮСШ) Михайлишин Олег Миколайович («Карпати» -юн. Брошнів Осада)

    «Штурм» Камінь/Рівня

    Бойчук Василь Ярославович, Шувчук Віталій Борисович (без команди)  Максимів Михайло Ігорович (дозаявлений) Миндюк Володимир Іванович («Колос» Вербівка)

    -

    Переглядів: 738 | Додав: Дракі:) | Рейтинг: 0.0/0
    Всього коментарів: 0
    avatar
    Copyright MyCorp © 2024