Користувачів: 0
    Головна » 2018 » Липень » 9 » "Зоря" Берлоги - "Карпати" Львів - 1:1
    22:29
    "Зоря" Берлоги - "Карпати" Львів - 1:1

Вчора у селі Берлоги відбулося велике футбольне дійство. Відзначаючи 55-ти річчя місцевої команди "Зоря" Матіїв Василь Павлович вирішив організувати товариський матч між ветеранами уже зазначеної вище "Зорі" та ветеранами львівських "Карпат".

На поле місцевого стадіону команду з міста лева вивів володар кубку СССР, автор одного з голів у фінальному матчі - Ліхачов Генадій. ( на фото справа, 11 номер) а ось так Генадій Михайлович виглядав вчора - Також у складі іменитих львівських гостей на поле виходили - Саулевич Анатолій  -

Вовчук Любомир, Гарас Олег, Павлюх Іван, Доморадов Валерій (виступав у складах львівських команд, кар'єру завершив у складі рогатинського "Техно-Сервісу"), Луцишин Михайло, Шеремета Володимир, Платон Борис, Лапко Микола, Стронціцький Олег, Яремчук Олег, Павліш Тарас. Але при всій повазі до всіх футболістів, місцева публіка найбільше очікувала на голову комітету національних збірних ФФУ, колишнього тренера Металіста, Дніпра та багатьох інших команд - Маркевича Мирона Богдановича. Мирон Богданович поводив себе як справжня сучасна "зірка" футболу - не відмовляючи нікому у "селфі", які вболівальники робили, до,під час та після матчу. Місцеві кравчині підготували для Мирона Богдановича вишиту сорочку.

Тренером "Карпат" був Габор Вайда, славетний воротар львівської команди.

Кольори нашої команди захищали Матіїв Ярослав, Маляр Юрій, Коник Ярослав,Голубчак Ярослав, Іван Гузоватий (всі виступали у складі ФК Хімік) Мельник Роман Миколайович (тренер "Карпати" Б-О.) Качур Василь (гол. тренер "Карпати" Б-О., захищав кольори "Спартак" ІФ, "Борисфен" Бориспіль, "Еергетик" Бурштин), Хемій Василь, Полицький Микола, Мельник Роман, Біда Михайло, Розвора Ігор, Тунків Михайло, Лаврів Микола, Андрейко Ігор, Яросевич Любомир, Мельник Зеновій, Зіняк Зеновій, Романів Олег, Мельник Віктор, Ляхович Микола, Коник Богдан та Матіїв Василь.

Щодо самої гри, то проходила вона у навіть дуже високому темпі (зважаючи на вік гравців) Перший тайм активнішими були господарі поля, вони і відзначилися першими. Гол на рахунку Мельника Віктора. До кінця ж тайму гравці обох команд змарнували по декілька нагод для взяття воріт, у деяких моментах вдало грали воротарі,а в деяких виручав каркас воріт.

Мирон Богданович Маркевич провів матч у якості півзахисника і запам'ятався технічними прийомами м'яча, та точними передачами на своїх партнерів, на 43 хвилині під гучні оплески глядачів покинув поле. А на 76 хвилині рахунок у матчі зрівняв Яремчук Олег.

Фінальний свисток арбітра матчу, яким доречі був арбітр національної категорії, арбітр Прем'єр Ліги - Євген Геренда зафіксував нічийний результат. 1:1.